Opis zakończenia sezonu 2009

Spalona, sobota 7 listopada 2009

 

Osoby: Małgosia, Jan i Zdzisia, Krzysztof z Basią, Halina, Krystyna z Turkotu Nowa Sól, Terenia, Wojtek i Maria z Jawora, Magda z Grzymalina, Przemek, Gosia i Edward, Wala, Grzegorz i Magda, Marysia ze Szprotawy, Halina, Renia, Helena, Robert, Andrzej, Bożena, Krzysiek, Henia z Zielonej Góry, Michał, Zbyszek z Zielonej Góry i Marian.

Zbiórka była wyznaczona na 12.00 w Legnicy pod Fontanną Neptuna. Stawili się punktualnie jeno Marysia i Krystyna, bo właśnie przyjechały koleją z Małomic oraz na rowerze przyjechał Kol Staszek. Wobec tego, że nikt więcej nie przyjechał Staszek stwierdził, że wróci do domu, zostawi rower i wieczorem pojedzie samochodem prosto na balety. Staszek miał dwie imprezy w jednym dniu: od 18.00 zaczynała się EkoRamowa w Spalonej, a na 20.00 był zaproszony do Kunic.

W Spalonej impra pod hasłem Rewolucji Październikowej zaczęła się o zmierzchu. Na rowerach przyjechało 5 osób; w tym Krzysztof na tandemie i Halina.

Zaczęło się od sesji foto, bo większość uczestników przebrało się zgodnie z duchem rewolucji. Były kompletne mundury Armii Radzieckiej, czapki czerwonoarmistów i ukraińskie rubaszki oraz czapki uszanki. Prezes zreferował wykaz wycieczek za 2009 r. i ok 20.00 rozpoczęła się emisja filmu o pobycie na Węgrzech.

 Balety trwały do trzeciej rano.