Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej EkoRama

przy PTTK Oddział Huta Miedzi „Legnica”

zaprasza na

26."Wiosnę z Bicyklem" PTTK Ostrów Wielkopolski

2 maja 2018 (środa)

na trasie:

Legnica Piekary – Księgienice – Legnickie Pole – Gniewomierz –  Legnica (zwiedzanie miasta)– Kościelec – Warmątowice Sienkiewiczowskie – Legnica.

Pytania i zgłoszenia:  Halina Bierwiaczonek –  bier50@wp.pl

Wycieczka non profit. Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność. Pierwsza wycieczka gratis.

Legnica, dnia 9.04.2018r.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zarząd Klubu Turystyki Rowerowej EkoRama

przy PTTK Oddział Huta Miedzi „Legnica”

zaprasza na wycieczkę do

Gross-Rosen  3 maja 2018 (czwartek)

PKP Legnica 8.13 – KD Legnica Piekary – 8.18 – Rogoźnica 8.56; cena 9 zł + 5 za rower

Przejazd rowerem Szlakiem Martyrologii. Zwiedzanie byłego obozu Gross-Rosen; 6 km

Powrót rowerami przez Targoszyn – Snowidzę – Legnickie Pole – Koskowice – Legnica ok. 30 km lub KD z Rogoźnicy: 15.11,   17.24,   18.47.

Pytania i zgłoszenia:  Halina Bierwiaczonek –  bier50@wp.pl

Legnica, dnia 12.04.2018

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Klub Turystyki Rowerowej EkoRama

przy PTTK O/Huta Miedzi "Legnica"

zaprasza rowerzystów na

50 Rajd Kaczawski Hutników Miedzi - Muchów 2018 r.

który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (w niedzielę) na trasie:

8.00 Legnica Piekary (Carrefour) (120 m n.p.m) – Promenada Kaczawska – ul. Jaworzyńska – Wodociągi Legnica – Warmątowice Sienkiewiczowskie – Przybyłowice – Jawor – Siedmica – Nowa Wieś Mała – Lipa – Muchów (400 m n.p.m) ok. 40 km.

W Muchowie poczęstunek, gry i zabawy; obowiązuje wpisowe.

Muchów – Legnica: powrót autokarem z rowerami.

Pytania i zgłoszenia do prowadzącego Kol. Stanisława Lubońskiego tel. +48 502 024 955 w terminie do 20 maja 2018 r.

Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność

Legnica, dnia 4.04.2018 r.

Zarząd KTR  EkoRama